Click to listen highlighted text!

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

Aktualne przetargi

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy poinformować i zaprosić do korzystania z Platformy SmartPZP, która jest CENTRALNĄ PLATFORMĄ  ADMINISTROWANĄ PRZEZ PODKARPACKIE CENTRUM MEDYCZNE W RZESZOWIE SPZOZ ZAPEWNIAJĄCA OBSŁUGĘ PROCESU UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ZA POŚREDNICTWEM ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ W PODMIOTACH LECZNICZYCH PODLEGŁYCH SAMORZĄDOWI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Aplikacja SmartPZP, dostępna jest pod adresem: https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

Korzystanie z platformy przez Wykonawców jest bezpłatne.

Po wejściu w link pojawi się strona, gdzie będą mogli Państwo odnaleźć interesujące postępowanie, zadać pytanie, złożyć ofertę przesyłając dokumentację i przeprowadzić z  zamawiającym aukcję.

Z lewej strony znajduje się lista narzędzi, gdzie znajduje się zakładka E-learning – miejsce przeznaczone na instrukcje oraz filmy instruktażowe przedstawiające poszczególne kroki pracy na platformie.

W przypadku pytań przysługuje Państwu prawo korzystania z asysty obejmującej wsparcie techniczne w kwestiach dotyczących korzystania z Systemu, polegające na doradztwie Telefonicznym i e-mailowym:

  • Infolinię techniczną, która jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 19:00 pod numerem telefonu +48 22 123 77 97. 
  • Doradztwo e-mailowe pod adresem pomoc@portalpzp.pllub przesłane zgłoszenia za pośrednictwem systemu wybierając z paska narzędzi „Zgłoszenie problemu”.
Copyright 2019 © Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Accessibility
Click to listen highlighted text!